KONST / Litografier / Färglitografi 15229441
nr 1522 9441
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 187/200. Färglitografi, bildmått: 72x53 cm, yttermått inklusive ram: 90x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:41:30
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd